Ana Sayfa arrow Haberler
Haberler
Mikrodalga Fırın Pişirme Torbaları

Mikrodalga Fırın Pişirme Torbaları

Yurtdışında evlerde mikrodalga fırın kullanımı 1950'lerde başlamakla birlikte, dünyada ve ülkemizde mikrodalga fırınların kullanımı son yıllarda giderek artmaktadır.

Devamı...
 
Kış Geldi Evlerde Dizi Keyfi Başladı...

Kış Geldi Evlerde Dizi Keyfi Başladı...

KOROPLAST mikrodalga pişirme torbasında pratik ve sağlıklı bir şekilde hazırlayacağınız patlamış mısır ile ailece dizi izlemek daha keyifli…

KOROPLAST her an sizin yanınızda hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor…

 

Gülümseyen Gelecek

Koroplast Koruncukların Gülümseyen Geleceğine Katkıda Bulunuyor! Koroplast Koruncukların Gülümseyen Geleceğine Katkıda Bulunuyor!

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri sektörünün öncü markası Koroplast, hayata geçirdiği "Gülümseyen Gelecek" Platformu ile çocuklarımıza daha iyi bir gelecek hediye etmek için çalışıyor. Bu kapsamda çeşitli imkânsızlıklara sahip çocuklarımızı odak noktasında tutarak, onların kişisel ve sosyal gelişimlerine destek olacak projeler hayata geçiriyor.

Minopolis Projesi Minopolis Projesi

Minopolis projesinin özü, gerçek bir şehrin çocuklar için simüle edilmiş formunda; çocukların 100’ün üzerinde mesleği icra edebilmelerini sağlamak ve şehrin sakinlerinin tıpkı yetişkinler gibi çocuklar olmasını sağlamaktır. Bu eğitici-eğlence şehrinde yaratılan mekân; hem ebeveynler hem de çocuklar için kıyaslanamaz bir deneyim ortamı yaratmaktadır.