Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

www.koroplast.com/hayatikolaylastirir/ Web Sitesi’ni (“Web Sitesi”) ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web Sitesi Atatürk Mahallesi Orhan Veli Caddesi No :12 34522 Esenyurt/İstanbul adresinde faaliyette bulunan Koroplast Temizlik Ambalaj Ürünleri Sanayi Ve Dış Tic. A.Ş.’ye aittir.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler, başta 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında korunmaktadır. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikler sadece Koroplast’tan yazılı izin alınarak verilen izin kapsamında kullanılabilir. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri Koroplast’tan izin almaksızın herhangi bir şekilde kullanmanız durumunda başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında hukuki ve cezai sorumluluğunuz doğar.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan içeriği Koroplast’tan izin almaksızın ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, aşağıda belirtilen tarife üzerinden Koroplast’a telif tazminatı ödemekle yükümlü olacağınızı bildiririz.

Videolu İçerikler 10.000,00-TL(On Bin Beş Yüz Türk Lirası)

Videosuz İçerikler 5.000,00-TL(Beş Bin Türk Lirası)

Yukarıda açıkladığımız üzere, Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri Koroplast’tan izin almaksızın kullanmanız ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, yukarıda belirtilen tarife üzerinden telif tazminatı ödemekle yükümlü olacaksınız. Bu tarife üzerinden ödeme yapmadığınız durumda ise hem telif haklarını ihlal etmeniz hem de haksız rekabet yaratmanız nedeniyle hakkınızda hukuk davası açılacağını ve savcılığa şikayette bulunulacağını bildiririz.

Saygılarımızla, www.koroplast.com/hayatikolaylastirir/