Plaj Çantası Nasıl Hazırlanır?

Plaj Çantası Nasıl Hazırlanır?

Yazın denize gitmek, yüzmek çok güzel de çanta içinde akan güneş kremiyle, yapışan deniz kumlarıyla, ıslak mayolarla tatsız anlar yaşamak can sıkıcı olabilir. İşte sizi bu tatsız anlardan kurtaracak pratik plaj çözümleri!

Hazırlanışı

Çantaya ilk girecek olan plaj havlusu. Havluları hem temiz kalması hem de az yer kaplaması için güzelce katlayıp fermuarlı poşete yerleştiriyoruz. 

Ardından güneş kremimizin kapağını açıyoruz, Koroplast Streç Filmle bir güzel sarıyoruz ve ardından kapağı tekrar kapatıyoruz. Böylece çantanın içine akmıyor. Hadi bakalım, doğru çantaya!

Deniz kenarında cep telefonumuzu ve güneş gözlüğümüzü deniz kumundan ve sudan korumak için fermuarlı poşet yardımımıza koşuyor! Artık cep telefonunuza hiç güneş yağı ve deniz kumu bulaştırmadan  poşetin içindeyken de dokunabilir, rahatça kullanabilirsiniz.  Hooop!

Peki ya deniz kenarının vazgeçilmezi atıştırmalıklar? Plaja meyve götürürken Koroplast Fermuarlı Poşetin içine koyabilir, fermuarı kolayca açıp kapatarak atıştırmalıklarınızı afiyetle çıkarıp istediğiniz zaman yiyebilirsiniz. 

Deniz sonrası ıslak mayomuzu da çantaya koymadan önce mutlaka Koroplast Fermuarlı poşetin içine koyuyoruz ki çantamız ıslamasın, günün tadı kaçmasın!