Plaj Çantası Nasıl Hazırlanır

Plaj Çantası Nasıl Hazırlanır?

Yazın denize gitmek, yüzmek çok güzel de çanta içinde akan güneş kremiyle, yapışan deniz kumlarıyla, ıslak mayolarla tatsız anlar yaşamak can sıkıcı olabilir. İşte sizi bu tatsız anlardan kurtaracak bazı pratik plaj çözümleri; 🥤👙👜🌼☀️ Tabii Pandemi dönemi nedeniyle plaj çantalarımızın artık olmazsa olmazlarından biri maske biri de dezenfektan bu ikisini de plaj çantamızdan eksik etmeyip, sosyal mesafemizi korumayı da unutmayalım.

Hazırlanma Süresi: 20 Dakika
Malzemeler

1 Plaj Çantası

Hazırlanışı
1- Çantaya ilk girecek olan plaj havlusu. Havluları hem temiz kalması hem de az yer kaplaması için güzelce katlayıp fermuarlı poşete yerleştiriyoruz.
 
2- Ardından güneş kremimizin kapağını açıyoruz, Koroplast Streç Film’le bir güzel sarıyoruz ve ardından kapağı tekrar kapatıyoruz. Böylece çantanın içine akmıyor. Hadi bakalım, doğru çantaya!
 
3- Deniz kenarında cep telefonumuzu ve güneş gözlüğümüzü deniz kumundan ve sudan korumak için fermuarlı poşet yardımımıza koşuyor! Artık cep telefonunuza hiç güneş yağı ve deniz kumu bulaştırmadan poşetin içindeyken de dokunabilir, rahatça kullanabilirsiniz.
 
4- Peki ya deniz kenarının vazgeçilmezi atıştırmalıklar? Plaja meyve götürürken Koroplast Fermuarlı Poşet’in içine koyabilir, fermuarı kolayca açıp kapatarak atıştırmalıklarınızı afiyetle çıkarıp istediğiniz zaman yiyebilirsiniz.
 
5- Deniz sonrası ıslak mayomuzu da çantaya koymadan önce mutlaka Koroplast Fermuarlı Poşet’in içine koyuyoruz ki çantamız ıslamasın, günün tadı kaçmasın! İşte deniz kenarında yazın tadını çıkarmak bu kadar kolay!
 
 
Kanalımıza Abone Olun: 👉🏼http://bit.ly/KoroplastYoutube
 
BİZİ TAKİP EDİN Facebook 👉🏼https://www.facebook.com/koroplasthay...
 
 
 
Hayatı Kolaylaştıran Tarifler 👉🏼 https://www.instagram.com/hayatikolay...