Yılbaşını evde geçirecekler için 5 şahane fikir!

Yılbaşını evde geçirecekler için 5 şahane fikir!
Yılbaşını evde geçirecekler için 5 şahane fikir!

Yeni yılı sevdikleriyle evde karşılayacaklar için Koroplast'la kolay bir şekilde uygulayacağınız muhteşem fikirlerimiz var! Bu fikirler yılbaşı haftasında ve hatta yeni yılda da hayatınızı çok kolaylaştıracak!

Hazırlanışı

1-Yeni yıl çoşkusu fırından çıktı!

Yapımı Kolay Enfes Lezzet: Nar Ekşili Kısır

Tam 31 Aralık'ta, 2017'nin son kahvaltısında yılbaşı heyecanını yaşamaya hazır olun! Yılbaşında sizi ve sevdiklerinizi neşelendirirken ağızlarda leziz bir tat bırakacak bu Lezzetli ve pratik poğaçarla yeni yıl kahvaltısınız şenlenecek! Tarif için tıklayın!


 

2-Yeni Yıl Hediyesi Desenli Kupa

Közlenmiş Patlıcan Salatası

Hediyenin en güzeli kendi ellerinle yaptığındır derler. Bu kupalar hazır tüm sevdikleriniz bir aradayken onlara verebileceğiniz çok tatlı yılbaşı hediyeleri olacak. Yapması da bir o kadar basit! Yapımı için tıkla!


 

3-Yılbaşını Hindisiz Geçirmem Diyenlere:

Pratik LezzetçÇıktı: Yoğurtlu Cevizli Kabak

Yılbaşı sofrası hindisiz olmaz diyenler burada mı? Herkesin heyecanla sofraya gelmesini beklediği kızarmış hindi dolmasının en pratik ve lezizi bu tarifte! Tarif için tıkla!

 

4-Yılbaşı Sofrası Çilingir Sofrasına Dönüşürse!

 

Patates Salatası

Yılbaşı sofranızın “olmazsa olmazı” mezeler. Tadanlara “Maşallah, döktürmüşün yine!” dedirtecek harika tarifler seçtik. Tarifler için tıkla!


 

5- Yeni Yılınız Tatlı Geçsin Diye: Tam Mevsiminde Ayva Tatlısı Yılbaşı Sofrasının En Hafif Misafiri!

Bir Mezeden Daha Fazlası: Humus

Hem Yılbaşı sofrasının hem de 2017'nin tatlı bir finali! Kış aylarının ev sevilenlerinden ayva tatlısı. Tam da mevsiminde çekici kırmızı rengiyla ve o muhteşem hafif tadıyla da de yılbaşı temasına uygun! Tarif için tıkla!